VRATA

Sekční vrata

Otevírají se svisle a zajíždí úsporně pod strop

Sekční vrata se otevírají svisle a poskytují tak prostor před vraty i za vraty. Lamely vrat se ukládají naplocho pod stropem, svisle nad otvorem nebo podle sklonu střechy. Sekční vrata kombinace oceli a hliníku nebo hliníku přesvědčují jedinečnou šíří programu, špičkovým designem vrat a certifikovanou bezpečností.

Vrata někdy tvoří velkou část obvodového pláště průmyslových budov. Představují tak enormní potenciál energetických úspor. K sekčním vratům lze zakoupit i velké množství přídavného ovládání jako jsou dálkové ovladače, radarové ovládání nebo podobné varianty ovládání. Do sekčních vrat lze integrovat vstupní dveře, které z vrat vytvoří multifunkční výrobek. Taktéž je možno zvolit několik typů prosklení a po vrata celoprosklená.

Sekční vrata – realizace

Rychloběžná vrata

Pro vnitřní prostory nebo jako venkovní uzávěr

Rychloběžná vrata se používají ve vnitřních prostorech nebo jako venkovní uzávěr k optimalizaci dopravního toku, zlepšení klimatu v místnostech a k úspoře energie. Výrobní program zahrnuje vertikálně i horizontálně otevíratelná transparentní vrata s flexibilním pláštěm, také v kombinaci se sekčními a rolovacími vraty, ale i výkonná a na údržbu nenáročná spirálová vrata s hliníkovými profily s hladkým povrchem.

Rychloběžná vrata mají stejně jako vrata sekční nebo rolovací možnost být dovybavena o externí ovládání radarem, dálkovým ovladačem nebo podobným typem ovládání.

Rychloběžná vrata – realizace

Rolovací vrata a rolovací mříže

Mimořádně hospodárné díky geniální konstrukci

Rolovací vrata a rolovací mříže z hliníku a oceli jsou uzávěry, které se znovu a znovu osvědčují v každodenním provozu. Rolovací vrata a rolovací mříže nezabírají nad otvorem téměř žádné místo. Navíjejí se kompaktně za překladem. Po stranách a v prostoru stropu se neztrácí žádná cenná užitná plocha haly.

Rolovací vrata mají stejně jako vrata sekční nebo rychloběžná možnost být dovybavena o externí ovládání radarem, dálkovým ovladačem nebo podobným typem ovládání.

Rolovací vrata a rolovací mříže – realizace