VRATA

Sekční vrata

Otevírají se svisle a zajíždí úsporně pod strop

Poskytují nejlepší možnou izolaci. Lze je doporučit, když garáž používáte současně jako dílnu, nebo když chcete snížit náklady na energii. Tento konstrukční princip Vám poskytne maximum místa v garáži a k parkování před garáží. Tvar otvoru garáže nehraje žádnou roli – ať pravoúhlý, skosený, s úsečovými nebo kulatými oblouky.

Díky větší šířce vjezdu můžete mnohem pohodlněji vjíždět a vyjíždět z garáže. Trvale elastická těsnění odolná proti povětrnosti na všech stranách zadržují vítr a déšť. Všechna vrata jsou vybavena ochranou proti skřípnutí a vsunutí prstů, a ochranou proti pádu vrat.

Pro domov

Sekční vrata – realizace

Výklopná vrata

Jsou jedny z nejpopulárnějších vrat na trhu

Jejich snadná konstrukce a jednoduchá a osvědčená mechanická řešení zaručují bezporuchovou činnost vrat. Ocelová vratová křídla jsou vyrobena vždy z pozinkovaného materiálu.

Výklopná vrata – realizace

Rolovací vrata

Umožní získat spoustu místa před garáží, ale i v garáži

K zaparkování můžete najet až přímo před vrata, navíc zůstane volný prostor u stropu garáže, jelikož se vrata navíjí na navíjecí hřídel, ukrytou ve skříni.

Rolovací vrata – realizace

 

Obecné informace

Vrata jsou zhotovena z oceli (jedno nebo dvoustěnná zateplená či nezateplená) nebo ze dřeva, s integrovanými či vedlejšími dveřmi sladěnými do stejného designu.

Pohony těchto vrat lze ovládat tlačítkem, dálkovým ovládáním či mobilním telefonem.

Designy a dekory nelze libovolně kombinovat mezi sebou, proto nás kontaktujte, rádi Vám s výběrem poradíme.