HISTORIE

Společnost Vrata-servis SÝKORA s.r.o. byla založena 03.09.2009 – od založení společnosti se věnujeme poradenství, montáži a servisu vrat, bran, pohonů a oplocení. Naše společnost prodává, montuje a servisuje výrobky společností ALFA PORTAS, ALUTECH, HÖRMANN, WISNIOWSKI, NOVOFERM, Ploty PILECKÝ a FAAC.

Vrata Vám nabízíme v řadě různých variant jak pro privátní, tak i průmyslovou oblast. Výklopná či sekční, rolovací, ocelová, dřevěná, izolovaná nebo neizolovaná, s pohonem či bez pohonu, s prosklením nebo bez prosklení a mnoho dalších variant designu či barevného provedení. Pro domov i průmysl nabízíme brány samonosné nebo křídlové, včetně branek a oplocení. Dále pak zajištujeme instalaci závor vjezdových či výjezdových a v neposlední řadě nabízíme dodávku a montáž pohonů na již instalované brány či vrata, popřípadě instalaci GSM ovládání, díky kterému nemusíte mít již žádný jiný ovládací prvek na vrata či brány.

Rádi Vás přivítáme v sídle naší společnosti, kde Vám rádi pomůžeme s výběrem výrobků, popřípadě vyhotovíme grafický návrh oplocení a samozřejmě vypracujeme cenovou nabídku na Vámi poptávané výrobky. Naleznete zde i malý SHOWROOM s výrobky pro inspiraci.

Jste srdečně zváni.

 

Za společnost Vrata-servis SÝKORA s.r.o.
Václav Sýkora, jednatel společnosti.