Komplexní systém zahradných oplocení je funkčnost, bezpečnost a estetika

 

 

 

 

Pojem „Systém Oplocení” znamená brány, branky, segmenty, sloupky a montážní příslušenství, tedy všechny součásti nezbytné k funkčnímu oplocení pozemku. Pokud si objednáte kompletní systém, získáte kompaktní vzhled celého oplocení. Máte jistotu, že jeho montáž bude jednoduchá. Navíc je možné celé oplocení objednat na jednom místě a nemusíte ztrácet čas a energii vyhledáváním. Firma WIŚNIOWSKI nabízí kompletní systémy oplocení dostupné v prodejní síti na území Polska i v zahraničí.

 

 

Proč značka CE na bráně zaručuje bezpečnost?

 

Značkou CE je označena brána, která splňuje požadavky evropské normy EN 13241-1. Tato norma klade na všechny výrobce bran vysoké požadavky v oblasti zajištění bezpečnosti osob a majetku. Řešení, která jsou použita u bran WIŚNIOWSKI - vypínač při přetížení, nárazníková lišta, signalizační světlo, fotobuňky, bezpečnostní lišty - zaručují bezpečný provoz brány.

 

 

 

TRVANLIVOST NA DLOUHÁ LÉTA


Všechny prvky u oplocení WIŚNIOWSKI jsou podrobené nejlepším antikorozním jakými jsou zinkování a práškové lakování. Zinkový povlak se získává v procesu ponořování chemicky očištěné konstrukce v tekutém zinku, což chrání prvky oplocení WIŚNIOWSKI před korozí celá desetiletí.
 

 

 

 

SYSTÉM DUPLEX – DVOJITÁ OCHRANA


Spojení vlastností zinkovaného povlaku a lakovaného povlaku v systému DUPLEX ň WIŚNIOWSKI. Po celou dobu, nezávisle na povětrnostních podmínkách, máme jistotu, že oplocení WIŚNIOWSKI bude mít estetický vzhled. Používaní barevné palety RAL umožňuje výběr vhodné polyesterové barvy, ochranného povlaku.

 

 

 

 

EFEKTIVNÍ OCHRANA


Zinkování je ekonomicky efektní technikou nejen v procesu vytváření, ale i používání. Zinkovaná oplocení WIŚNIOWSKI nepotřebují údržbu svého laku mnoho let. V průběhu není zapotřebí se starat o zabezpečení prvků pomocí drahých prostředků, které je třeba používat u tradi ních oploceních. Zinkovaná ocel může být recyklována, neznečišťuje a ani nezatěžuje životní prostředí.
 

 

 

 

OVĚŘENO V KAŽDÝCH PODMÍNKÁCH


Proces zinkování WIŚNIOWSKI je v souladu s evropskou normou PN-EN ISO 1461, která zaručuje odpovídající kvalitu zinkovaných výrobků. Zinkovaný povlak je odolný vůči vysokým a nízkým teplotám a UV záření, díky těmto vlastnostem zaručuje optimální antikorozní ochranu ocelových povrchů.