Plotové díly

 

 

 

 

 Plotový díl - OPO 201

 

Dále jsou v nabídce typy plotu OPO 251, OPZ 252, OPZH 253.

 

 

TRVANLIVOST NA DLOUHÁ LÉTA


Všechny prvky u oplocení WIŚNIOWSKI jsou podrobené nejlepším antikorozním jakými jsou zinkování a práškové lakování. Zinkový povlak se získává v procesu ponořování chemicky očištěné konstrukce v tekutém zinku, což chrání prvky oplocení WIŚNIOWSKI před korozí celá desetiletí.

 


 

EFEKTIVNÍ OCHRANA


Zinkování je ekonomicky efektní technikou nejen v procesu vytváření, ale i používání. Zinkovaná průmyslová oplocení WIŚNIOWSKI nepotřebují údržbu svého laku mnoho let. V průběhu není zapotřebí se starat o zabezpečení prvků pomocí drahých prostředků, které je třeba používat u tradi ních oploceních. Zinkovaná ocel může být recyklována, neznečišťuje a ani nezatěžuje životní prostředí.
 

 

SYSTÉM DUPLEX – DVOJITÁ OCHRANA


Spojení vlastností zinkovaného povlaku a lakovaného povlaku v systému DUPLEX ň WIŚNIOWSKI. Po celou dobu, nezávisle na povětrnostních podmínkách, máme jistotu, že průmyslové oplocení WIŚNIOWSKI bude mít estetický vzhled. Používaní barevné palety RAL umožňuje výběr vhodné polyesterové barvy, ochranného povlaku.
 

 

OVĚŘENO V KAŽDÝCH PODMÍNKÁCH


Proces zinkování WIŚNIOWSKI je v souladu s evropskou normou PN-EN ISO 1461, která zaručuje odpovídající kvalitu zinkovaných výrobků. Zinkovaný povlak je odolný vůči vysokým a nízkým teplotám a UV záření, díky těmto vlastnostem zaručuje optimální antikorozní ochranu ocelových povrchů.
 

 

 

BAREVNÉ PROVEDENÍ: