Panelové ploty

Moderním a solidním zabezpečením terénu

 

 

UNIVERZÁLNÍ ŘEŠENÍ

 

Mřížové panely s prohybem VEGA B a VEGA B Light patří k systému mřížových panelových oplocení.

 

Panely se mohou montovat na čtyřech druzích sloupků: Gamma – řešení zpracované Firmou WIŚNIOWSKI a Alfa, Beta a Omega.

 

Panel VEGA B je vyrobený z ocelových tyčí svařovaných s průměrem 5 mm, a panel VEGA B Light z tyčí s průměrem 4 mm.

 

Může být využívaný při oplocení parků, budov veřejné správy, supermarketů, továren, sportovních objektů a rovněž soukromých pozemků.
 

 

 

 

 

Systém SAFE - Panely se montují s využitím úchytek a šroubů z nerezavé oceli. Při tomto systému montáže musí být panel vhodně ohnutý.

Systém BETA - Panely se připevňují s při využití hákových šroubů a matic. Při spojování panelů mimo sloupek se používají spony

Systém GAMMA - Sloupky jsou vyrobené z dvojitého ocelového plechu. Díky speciálnímu tvaru sloupku je připevnění panelů zvenčí neviditelné

Systém OMEGA - Aby se mohlo montovat k bokům sloupku, je potřebné využít dvoudílné objímky, spojené pomocí nerezavějících šroubů s trhacími maticemi
 

 

MAXIMÁLNÍ PEVNOST A ODOLNOST

 

Panely VEGA 2D jsou vyrobené z ocelových svařovaných tyčí s průměrem vodorovné tyče (dvojité) 6 mm a průměrem svislé tyče 5 mm.

 

Panely VEGA 2D Super, jsou vyrobené z ocelových svařovaných tyčí s průměrem vodorovné tyče (dvojité) 8mma průměrem svislé tyče 6 mm.

 

Oplocení z panelů VEGA 2D a VEGA 2D Super se využívají jako oplocení v parcích, veřejně prospěšných budovách, supermarketech, továrnách, letištích, sportovních a vojenských objektech.
 

 

 

 TRVANLIVOST NA DLOUHÁ LÉTA


Všechny prvky u oplocení WIŚNIOWSKI jsou podrobené nejlepším antikorozním jakými jsou zinkování a práškové lakování. Zinkový povlak se získává v procesu ponořování chemicky očištěné konstrukce v tekutém zinku, což chrání prvky oplocení WIŚNIOWSKI před korozí celá desetiletí.

 


EFEKTIVNÍ OCHRANA


Zinkování je ekonomicky efektní technikou nejen v procesu vytváření, ale i používání. Zinkovaná průmyslová oplocení WIŚNIOWSKI nepotřebují údržbu svého laku mnoho let. V průběhu není zapotřebí se starat o zabezpečení prvků pomocí drahých prostředků, které je třeba používat u tradi ních oploceních. Zinkovaná ocel může být recyklována, neznečišťuje a ani nezatěžuje životní prostředí.

 


 

SYSTÉM DUPLEX – DVOJITÁ OCHRANA


Spojení vlastností zinkovaného povlaku a lakovaného povlaku v systému DUPLEX ň WIŚNIOWSKI. Po celou dobu, nezávisle na povětrnostních podmínkách, máme jistotu, že průmyslové oplocení WIŚNIOWSKI bude mít estetický vzhled. Používaní barevné palety RAL umožňuje výběr vhodné polyesterové barvy, ochranného povlaku.
 

 

 

OVĚŘENO V KAŽDÝCH PODMÍNKÁCH


Proces zinkování WIŚNIOWSKI je v souladu s evropskou normou PN-EN ISO 1461, která zaručuje odpovídající kvalitu zinkovaných výrobků. Zinkovaný povlak je odolný vůči vysokým a nízkým teplotám a UV záření, díky těmto vlastnostem zaručuje optimální antikorozní ochranu ocelových povrchů.
 

 

 

 

BAREVNÉ PROVEDENÍ: