Moderní vrata navržená pro náročné uživatele

lkInstalace mimo krabici (Obrázek 1, Obrázek 2)
Volba pro venkovní instalaci je použitelný všude tam, kde stavební podmínky zabránit instalaci uvnitř místnosti (např. V nepřítomnosti dostatečného prostoru pro hlavu nebo na straně). Prvek pro montáž externího disku je chránit mechanismus před nepříznivými účinky povětrnostních podmínek pomocí pole.

Krabice chrání hnací systém. Toto řešení umožňuje bezpečnou instalaci dveří z vnější strany otvoru garáže. Konstrukce se skládá z hliníkové tělo uzavřených ocelové příruby namontovat pomocí ocelových konzol. Box je k dispozici v odstínu RAL 8019 nebo RAL 9010, případně tam může být maloval v libovolné barvě RAL.

Box lze také použít v interiéru, pokud podmínky pro stavební povolení.

Vezměte prosím na vědomí!
S tímto typem stránky instalace konkávní profil se stane stranou vizuální, aby byly viditelné zvenku. Kromě toho, v tomto případě, napájecí zdroj, řídící jednotka a spirálový kabel (bezpečnostní lišta lišta) jsou instalovány zevnitř. Pro pohony SI 17 SI 25 SI 40 nouzové otevření je k dispozici pouze s klikou pro nouzové otevření. Pro pohony SI 55, SI 75 nouzové otevírání je k dispozici s ozubeným řetězem nebo nouzové otevření kliky.

 

Vnitřní kryt hřídele (obrázek 3)
Částečné navíjecí stráž hřídele je doporučen pro použití při montáži pohonu uvnitř místnosti a poskytuje ochranu hnací hřídel. Je vyrobena z hliníkové horního krytu a nižší v RAL 8019 nebo RAL 9010. Jako další možnost, můžete malovat barvu stráž u pláště vrat. Kryty jsou namontovány na pozinkovaných ocelových podpěr.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rolovací vrata jako jediná mají elektrický pohon v balíku

 

 

 

 

       Hliníkové dveře

Hliníkové dveře mohou být přizpůsobeny všem rolovacím vratům v identickém barevném provedení, vzoru a výplni. Jsou také dostupné se zasklením v identickém typu jako vrata.

 

 

Prosklený anebo ventilovaný profil
K tomu, aby tmavá místnost mohla byt prosvětlená, je dobré popřemýšlet nad vraty s prosklenými profily. Takové řešení umožní úsporu elektrické energie. Díky proskleným profilům může být kontrolovaný také terén před vraty bez nutnosti jejich otevírání. Možnost namontování prosklení dodatečně zvyšuje estetický vzhled vrat. Průtok vzduchu v místnosti zaručuje udržení optimální vlhkosti. Ventilované profily, které jsou montovány jako prosklení, jsou přirozenou ventilací, která umožňuje výměnu vzduchu uvnitř místnosti.

 

Barevné provedení:

 

Modrá, RAL 5010

 

Světle modrá, RAL 5012

 

Šedivá, RAL 7012

 

Hnědý šedá RAL 8019

 

Stříbrná, RAL 9006

 

Tmavě stříbrná, RAL 9007

 

Bílá, RAL 9010

 

Červený oheň, RAL 3000

 

Šedá anthracite, RAL 7016

 

Hnědá irchowy, RAL 8014

 

 

 

 

 

 

 

 

Vycházejíc z potřeb a nápadů jednotlivých klientů, kteří očekávají trvalý, estetický a originální vzhled nabízíme širokou paletu barev. Díky tomu poskytujeme možnost volby barevného odstínu dveří v souladu s fasádou, okny, nebo dokončovacími prvky objektu.

Pro Klienty hledající vrata výjimečných barev jsme připravili nabídku natírání z více než 200 barevných odstínů.