Stručný popis


SEKČNÍ VRATA


Sekční vrata WIŚNIOWSKI jsou vrata s moderním vzhledem vyrobena přesně dle požadavků zákazníka.


Díky jejich dvojité ochranné vrstvě, která brání korozi je investice do vrat WIŚNIOWSKI investicí opravdu dlouhodobou. Strukturované díly jsou vyráběny z galvanizované oceli (spojky a spojovací součástky), nebo pozinkované a práškově barvené (panely).

Můžete zaparkovat Vaše auto přímo před vraty garáže, otevřít je a pohodlně vjet dovnitř. Sekční garážová vrata se otvírají vertikálně a nezabírají žádný prostor z příjezdové cesty, což je důležitou předností, obzvláště pak, je-li vjezd do garáže z rušné ulice.
Garážová vrata můžete také instalovat ve velmi nízkých garážích s tím, že prostor v nadpraží potřebujete pouze deset centimetrů. Budete také mít více prostoru v garáži, takže můžete využít jejich vstupní prostor tak, jak chcete.

Každý dům je jiný a vyžaduje individuální přístup. Garážová vrata WIŚNIOWSKI existují v mnoha variantách a bez problémů vyhovují rozličným stavebním a designovým požadavkům. Rozličnost designů a barev se báječně hodí k jakémukoli domu i k jeho okolí. I tvar stavebního otvoru může být rozličný – čtvercový, seříznutý v rozích, zaoblený nebo kulatý. Naše široká škála sekčních dveří opravdu všetohle dovoluje.

 

 

 

 

Sekční vrata jsou ideálním řešením pro všechny typy garáží, dvojgaraží nebo vjezdů do hromadných garáží. Jsou dodávány na míru dle přání zákazníka a v nejširší nabídce barev a dekorů dřeva tak, aby byla v dokonalé barevné harmonii s domem, popřípadě v dekoru oken.
 

Příkladem jsou tyto vrata