O společnosti WIŚNIOWSKI

Image

 

WIŚNIOWSKI® je to více než 20 let kompetence ve stavebním odvětví. Naše technologické a výrobní centrum zajišťuje kvalitu a nejvyšší standardy, a nepřetržité zdokonalování personálu, výrobků a technologických linek přispívají ke vzniku výrobků na nejvyšší úrovní.

 

Naší vizí je: Neochvějně realizujeme naše aspirace a cíle, kterými jsou nepřetržitý rozvoj a dosažení postavení světového lidra odvětví vrat a oplocení.

 

Jsme soustředění na nepřetržitý rozvoj ve všech oblastech naše činnosti, plně uchovávajíc společenskou zodpovědnost. Náš kádr tvoří lide, kteří s vášni tvarují naši věrohodnost a sílu podniku. Vycházíme ze zkušeností a optimalizace obchodních procesů. Práce je pro nás vyzváním, které mobilizuje k větší angažovanosti a odvahy při zavádění změn. Vycházíme vstříc vyzváním. Známe trh a vymezujeme jeho směry. Každý proces a každý úkol jsou důkladně promyšlené a realizované s využitím nejmodernějších technologií. 

 

Potvrzením kvality naších výrobků jsou certifikáty shody s technickými schváleními a atesty shodné s evropskými normami potvrzené certifikátem CE.
 

 

 

Chceme zvyšit etické a odborné standardy na vyšší úroveň. Chceme poskytovat Klientům hodnotu v souladu s odbornou etikou a s životním prostředím, které je pro nás zdrojem inspirace a zdraví. Znalostí, zkušeností a vysoké kvalifikace naších zaměstnanců spojujeme s efektivním využitím moderních technologií. Toto nám zajišťuje nepřetržitý rozvoj podniku, zlepšení technické funkčnosti výrobků a přizpůsobení normám a standardům.