Srdečně vítejte na stránkách společnosti Vrata-servis SÝKORA s.r.o.

 Najdete nás také na Facebooku

(https://www.facebook.com/pages/Vrata-servis-S%C3%BDkora-s-r-o/120965927960506)

 

Od roku 2009 se naše firma se specializuje na dodávku, montáž a servis garážových vrat značek Hörmann (www.hormann.cz), Novoferm (www.novoferm.cz) a WIŚNIOWSKI (www.wisniowski.pl/cz/) to jak v privátním, tak i v průmyslovém sektoru.

 

Garážová vrata Vám nabízíme v řadě různých variant - privátní/průmyslová, výklopná/sekční/rolovací, ocelová/dřevěná, izolovaná/neizolovaná, s pohonem/bez pohonu, s prosklením/bez prosklení a mnoho dalších variant designu či barevného provedení. Stačí si pouze vybrat.

 

Kromě garážové techniky Vám můžeme nabídnout výrobu a montáž bran s veškerým příslušenstvím jako jsou komponenty (CAIS) a pohony (FAAC, Hörmann), které lze u nás samozřejmě zakoupit i samostatně. Pro ty, které nebaví už dálkové ovladače, tu máme novinku, GSM modul, díky kterému Vám k ovládání stačí pouze Vás mobilní telefon, jak jednoduché.

 

Vedle vrat a bran Vám také můžeme dodat dveře, ať už venkovní či interiérové. Lze si vybrat, zda chcete bezpečnostní nebo protipožární. Možnost výběru mezi dveřmi ocelovými a dveřmi z masivu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dále také nabízíme mnoho druhů oplocení, ať už chcete oplotit dům či jakoukoliv průmyslovou zónu, u nás si vždy vyberete. Můžete si vybrat z plastových (KM Plast, Model Plast) či dřevoplastových plotů dále také z drátových systémů (BETAFENCE, DIRICKX). Nebo si můžete sestavit plotové díly dle Vašeho uvážení, jednoduše z dílů, které jsou vyrobeny z umělého kamene (KwR Kovář). A k tomu všemu ještě nabízíme obklady, které lze použít jak do exteriérů, tak i interiérů. V neposledním Vám nabídneme zahradní architekturu z přírodního kamene (KwR Kovář) jako jsou truhlíky, vázy, pískoviště, krby, lavičky, dlažby, obrubníky aj.