Průmyslová sekční vrata

spu40

Sekční vrata se otvírají nahoru. Tím se šetří místo. Před vraty i za nimi. Také v hale se nemrhá s cenným prostorem, protože křídlo vrat se odstavuje pod stropem, rovnoběžně se střechou. Díky dorazu za otvorem se plně využije světlý průjezd otvoru garáže. To téměř vylučuje poškození.

 

Společnost Hörmann nabízí pohony a řídicí jednotky z vlastního vývoje a výroby. Optimálně vzájemně sladěné a dlouhodobě testované komponenty poskytují jistotu trvalého používání vrat. Řídicí systém s jednotnou koncepcí obsluhy a sedmisegmentovým displejem usnadňuje každodenní používání. Stejné velikosti skříní a sad kabelů zjednodušují nejen montáž, ale i pozdější doplňování dalším dodatečným vybavením.

 

spu402

Halová vrata musí být nejen mimořádně robustní, nýbrž měla by vykazovat i dobrou tepelnou izolaci. Vrata SPU 40 jsou osvědčená sekční vrata Hörmann z ocelových lamel, která tento požadavek optimálně splňují. Konstrukce křídla vrat je díky spojení oceli a tuhé polyuretanové pěny mimořádně robustní a  současně tepelně izolující.

 

Dutý prostor dvoustěnného křídla vrat je absolutně rovnoměrně vyplněn pěnou. Tuhá polyuretanová pěna se spojí s ocelovým pláštěm. Toto tlumicí jádro o tloušťce 42 mm zajišťuje přesvědčivou robustnost a tepelnou izolaci vrat. Tento povrch dostanete v provedení Stucco nebo v elegantním provedení Micrograin. V závislosti na celkové výšce vrat jsou lamely dodávány v kombinacích výšek 625 / 750 mm a 375 / 500 mm. Volitelná prosklení zajišťují dopad denního světla. Bezpečný a praktický průchod osob umožní přídavné integrované dveře bez vysokého prahu.