Dřevěná vrata

Je-li pro vzhled vašeho domu určující dřevo, je rozhodnutí pro garážová vrata s výplní z masivního dřeva vlastně zcela logické. U firmy Hörmann můžete volit ze sedmi motivů: svislá nebo vodorovná orientace, se stromečkovým vzorem nebo kosočtverečným vzorem.

 

Berry masiv

 

Dřevěné profily opatřené ve výrobním závodě bezbarvou impregnací proti modré hnilobě a škůdcům dřeva vyžadují dlouhodobě další ochranu. Proto byste měli dřevo navíc ošetřit pigmentovanou lazurou pro ochranu dřeva proti povětrnostním vlivům a ultrafialovým paprskům. Dřevo můžete natřít odstínem podle svých představ sladěným s dřevěnými prvky vašeho domu.

 

v designu Softline - všechny motivy (kromě motivu 936 basic) jsou standardně dodávány s celoplošným exkluzivním dřevěným obložením křídla vrat i zárubně. Na přání dostanete zárubeň také bez obložení dřevem.

 

v šesti barevných odstínech Color - hedvábně matný povrch křídel vrat
z masivního dřeva je opatřen 3násobným barevným nátěrem a díky tomu je barevně stálý a odolný proti povětrnostním vlivům. (Ne u motivu 936 basic).
Rám vrat je opatřen základním nánosem polyesterovou práškovou barvou: Bílou u bílých a barevných vrat, terakotově hnědou u vrat s dřevěnou lazurou.
Barevná dřevěná vrata se dodávají do šířky 3000 mm a výšky 2500 mm.

 

berry-masiv-motivy

 

 

 

Dřevěná vrata s motivem 936 basic - obložení vrat je vyrobeno z prken se zaobleným hoblovaným profilem ze severského smrku. Zadní strana je opatřena základní impregnací a zčásti je s ještě neopracovaným povrchem. Profilová prkna jsou upevněna v ocelovém soklu se spodním plechem.