Garážová sekční vrata

Sekční vrata se otevírají svisle a zajíždí úsporně pod strop. Tento konstrukční princip Vám poskytne maximum místa v garáži a k parkování před garáží. Tvar otvoru garáže nehraje žádnou roli - ať pravoúhlý, skosený, s úsečovými nebo kulatými oblouky. Díky větší šířce vjezdu můžete mnohem pohodlněji vjíždět a vyjíždět z garáže. Trvale elastická těsnění odolná proti povětrnosti na všech stranách sekčních vrat Hörmann zadržují vítr a déšť. Objemný profil podlahového těsnění zároveň vyrovnává menší nerovnosti. Plastová, 4 cm vysoká patka zárubně odolná proti zkřehnutí chrání vrata dlouhodobě před možnou korozí a také před dlouhodobou stojatou vodou.

Tři tloušťky panelů, jedna kvalita

hoermann---tloustky-lamel

Jednostěnná vrata LTE jsou cenově nejpříznivější variantou ideální pro volně stojící garáže, které nepotřebují žádnou tepelnou izolaci.


Dvoustěnná vrata EPU s dobrou tepelnou izolací jsou vhodným řešením v případě, kdy garáž přímo přiléhá k domu nebo z garáže vede přístup do domu.


Dvoustěnná vrata LPU nabízejí nejlepší možnou izolaci. Jsou vhodná, chcete-li garáž navíc využívat například jako místnost pro provozování hobby nebo snížit náklady na energii. Lamely o tloušťce 42 mm navíc zajišťují větší stabilitu a příjemně klidný chod.

Tři atraktivní povrchy s mnoha barevnými odstíny

hoermann---povrchy

Rozhodněte se mezi třemi atraktivními povrchy odolnými proti povětrnostním podmínkám u ocelových vrat: Woodgrain, Silkgrain nebo Micrograin.


Povrchy jsou optimálně chráněny proti korozi, déšť bez problémů stéká a povrch do značné míry zamezuje usazování nečistot z okolí.

stupnice RAL

Ocelová sekční vrata a vedlejší dveře Hörmann s povrchem Woodgrain, Silkgrain a Micrograin se standardně dodávají v cenově mimořádně příznivé barvě provozně bílá, v 15 přednostních barvách za stejnou cenu a asi v 200 barvách stupnice RAL.

 

Hörmann Decograin

 

 

Povrch Decograin dostanete v pěti variantách s dřevěným dekorem: světlý dub, zlatý dub, tmavý dub, tmavý dub - rustical, Rosewood a v působivém provedení Titan Metallic.

 

 

Vnitřní strany vrat jsou obecně v šedobílém odstínu (RAL 9002).