Ovládání brány, vrat a závory zcela ZDARMA, pouhým prozvoněním

GSM modul EXE 64/1


pro ovládání mobilním telefonem
bezplatné ovládání prozvoněním
bezpečnost provozu – výstupy lze ovládat pouze ze zaregistrovaných telefonních čísel
paměť pro 64 oprávněných telefonních čísel

 

 

GSM modul EXE 999 bez SW


pro ovládání mobilním telefonem
bezplatné ovládání prozvoněním
bezpečnost provozu – výstupy lze ovládat pouze ze zaregistrovaných telefonních čísel
paměť pro 999 oprávněných telefonních čísel

  

 

Ovládejte své pohony z libovolného mobilního telefonu. Ušetříte za nákup ovladačů a můžete ovládat pohon až 999 telefonními čísly bez omezení dosahu a dodatečných nákladů za "ovladače".

 

 

Zařízení umožňuje ovládat až 3 spotřebiče ZDARMA prozvoněním, nebo sms zprávou. Rovněž obsahuje vstup, který odesílá SMS zprávu (otevření krabice pohonu, násilné otevření brány, atd.)

 

Modul GSM lze využít jako :

 

* ovládání vjezdové brány - do zařízení lze uložit až 999 telefonních čísel, která mohou ovládat výstupní relé. Ovládání v rámci GSM sítě není omezeno dosahem a je ZDARMA, jelikož modul příchozí hovor zavěsí a sepne relé.

 

* ovládání vjezdové brány a garážových vrat - dle délky volání lze rozlišit, zda uživatel chce otevřít bránu, nebo garážová vrata. Jedním modulem tak lze prozvoněním ovládat až 2 zařízení a třetí se ovládá SMS zprávou.

 

* řešení přístupu do firemních areálů - ovladačem je každý mobilní telefon. Jejich čísla stačí uložit do modulu a majitel brány tak ušetří mnohdy i desítky tisíc za nákup ovladačů pro zaměstnance, nebo řidiče.

 

Jaký je princip zařízení ?

Zařízení se instaluje přímo do pohonu a připojí se k řídící jednotce stejně, jako přijímač dálkového ovládání, nebo tlačítko pro ruční ovládání pohonu. Chová se tedy jako přijímač dálkového ovladání s tím rozdílem, že místo stisku tlačítka na ovladači vytočíme na svém mobilu telefonní číslo komunikátoru - to lze provést velmi snadno, např. rychlou volbou. Přidržením např. tlačítka "1" se vytočí hovor, který je okamžitě modulem zavěšen a brána se otevírá.

 

Jak se modul ovládá ?

Na SIM kartě, která se vloží do modulu je uložen seznam "oprávněných čísel", která mohou prozváněním ovládat výstupy. Zařízení tedy očekává příchozí volání a pokud se volající číslo shoduje s některým z oprávněných, sepne se výstupní relé. Pokud máme bránu i garážová vrata, potom se dle délky volání spíná první, nebo druhé výstupní relé a brána, nebo vrata se začnou otevírat. Třetí relé lze ovládat SMS zprávou a to i zdarma, např. SMS bránou přes internet. Je-li obdržena zpráva v odpovídajícím tvaru, např. „#31“ , relé 3 se sepne - lze využít k ovládání dalších spotřebičů v domě. (například topení, osvětlení, ohřev vody, atd.)