FAAC B680H

faac-b680h

Jeden jediný model kontroluje průjezdy se šířkou od 2 m do 8 m. Modulová ráhna dělají ze závory B680H produkt, se kterým je snadná manipulace a jednoduché hospodaření. Programovatelné integrované blikající osvětlení zaručuje dokonalou regulaci provozu, LED osvětlení na ráhnu dostatečně signalizuje uzavírání průjezdu i za podmínek snížené viditelnosti.

 

Vysoká rychlost - 2.3 m za méně než 1,5 vteřiny, 8.3 m za méně než 6 vteřin.

 

B680H má hybridní srdce, které spolu s jeho “věčnými” pružinami umožňuje překročit 2 milionů cyklů nepřetržitého používání, zvedá 8 m ráhno za méně než 6 sekund, zcela bezpečně díky reverzaci pohybu při kontaktu s překážkou.

 

 

FAAC 615 STD / R

faac-620-r

Automatická hydraulická závora s délkou ráhna do 5 m.


Navržen pro střední provozní frekvenci. FAAC 615 je dostupný také se zlamovacím ráhnem pro prostory s nízkými stropy. Pro rychlé otevírání závory 615 RAPID je ideální rameno do délky 2,5 m.


Ideální pro kontrolu malých a středních soukromých pozemků, celá řada 615 má protinárazové hydraulické bezpečnostní zařízení a hydraulický zámek pro udržení závory otevřené nebo zavřené. Závoru lze uvolnit pomocí trojúhelníkového klíče.


Použití kvalitních materiálů a povrchové úpravy RAL 2004 (kataforéza a niploy) a využití osvědčené FAAC hydraulické technologie zaručují dlouhou životnost.


Zařízení je navrženo tak, aby pojmulo jak řídící jednotku 610 MPS, která je speciálně navržená pro tyto závory, tak i ostatní elektronické zařízení od společnosti FAAC. Závora 615 je navržena pro použití ve volitelných zařízeních, jako je koncový spínač a antivandal ventil.

 

 

FAAC 620 R

faac-615

Automatická hydraulická závora s délkou ráhna do 4 m.


Rychlá verze FAAC 620 R nabízí řešení pro intenzivní provoz. Umožňuje nepřetržitý provoz díky detekci teploty oleje v reálném čase. Pro závory do délky 3 m je otvírací čas do 2 sec.


FAAC 620 R je vybaven elektronickým zpomalovacím zařízením pro otvírání a zavírání. Verze pro nízké stropy s artikulovaným ramenem je dostupná na požádání.


Použití kvalitních materiálů a povrchové úpravy (kataforéza a niploy) a využití osvědčené FAAC hydraulické technologie zaručují dlouhou životnost.


Maximální výkon zařízení je řízen SMT mikroprocesorem. S přídavnou kartou může závora také kontrolovat servis zvenčí (semafor) a spolu pracovat s další závorou. Status závory může být signalizován kontrolnímu zařízení na protější straně.


Elektronická inteligence znamená u FAAC 620 tři rozdílné logické funkce: Automatickou, poloautomatickou a parkovací (P) - řízení provozu na parkovišti.