cais-logo

Společnost CAIS byla založena v roce 1992 jako ryze regionální firma pro montáž automatických vjezdových systémů. Od samotného začátku se také zabývala vlastní výrobou úzkého sortimentu kladek, pantů, vozíků, šín a dorazů pro výrobu bran. V roce 1993 oslovila italskou firmu CAME, jednoho z předních výrobců automatických vjezdových systémů, k přímé spolupráci. Značka CAME tak začala být na českém trhu velmi úspěšná. Na základě tohoto úspěchu byla fa CAIS v roce 1995 kontaktována italskou firmou ROLLING CENTER, vyrábějící komponenty pro posuvné a křídlové brány a spolupracující s firmou CAME, a byla jí nabídnuta možnost prodeje jejich výrobků v České Republice.

 

V roce 1997 došlo ve společnosti CAIS k zásadní změně v oblasti prodeje. Společný tlak firem CAME a ROLLING CENTER, které v ní viděly velký potencionál, ji přesvědčil přijat exkluzivní zastoupení velkoobchodního prodeje výrobků obou italských firem pro ČR. Ve firmě tak vzniklo nové oddělení, jemuž se do 3 let podařilo vybudovat širokou síť prodejců po celé ČR. Společnost CAIS s.r.o. se tak zařadila mezi nejsilnější firmy v daném oboru.

 

V současné době firma již tradičně zastupuje italské partnery CAME a ROLLING CENTER, ale zároveň rozšířila svou vlastní výrobní řadu produktů pro posuvné a křídlové brány. Společnost CAIS s.r.o. se tak stala úspěšným výrobcem širokého a uceleného sortimentu bránových a vratových komponentů.