ISO Průmyslová sekční vrata

ISO sekční vrata - jsou vyvíjená a vyráběná pomocí nejmodernějších technik. Co se týká zpracování, jsou robustní a vysoce kvalitní. Boční plechy a vyztužovací profily jsou z eloxovaného hliníku. I neviditelné části, jako např. dostatečně dimenzovaný profil u podlahy jsou eloxovány.

 

Použitím vrchního ukončovacího profilu z eloxovaného hliníku, který je dodáván v různých výškách, sednou ISO sekční vrata vždy.

 

Díky tomuto jsou ISO sekční vrata vysoce kvalitní výrobek s dlouhou životností jak z hlediska estetického a tepelně-technického tak také konstrukčního. Je možné je integrovat do nejmodernějších architektonických projektů a jsou v naprostém souladu s aktuálními technickými požadavky v oblasti bezpečnosti a užitečnosti. ISO sekční vrata je možné ovládat buď manuálně nebo elektrickým pohonem.

 

Odolnost vůči povětrnostním vlivům, použitelnost v každém klimatu

Přední i zadní plechy ISO sekčních vrat  jsou tepelně izolovány tvrdou polyuretanovou pěnou. Vlivem toho mají vrata výborné tepelné a zvukové izolační vlastnosti. Tvarové uspořádání a volba materiálu horní, dolní a boční izolace zamezují průniku vlhkosti a průvanu ve vratech.

 

Dokončení vrat a funkčnost vrat, kvalita a detail dělají rozdíl

Křídla ISO sekčních vrat se vyznačují velmi pečlivou a kvalitativně dlouhověkou konstrukcí. Použité utěsňovací profily odolné vůči UV záření jsou zhotoveny z gumy vynikající kvality. Promyšlené tvarování gumového těsnění zaručuje dostatečné utěsnění vlhkosti a větru při zavření otvoru vrat.

Boční závěsy s nastavitelnou pojezdovou kladkou zaručují téměř bezhlučné a přesné vedení vrat. Při montáži různých komponent se používá robustní, pozinkovaný upevňovací materiál. ISO sekční vrata jsou i v detailech kvalitní.

 

 

 

Moderní koncepce vrat - vysoká kvalita - optimální technika - široká paleta barev.

10 standardních barev bez příplatku

Alpha Portas nabízí 10 standardních bezpříplatkových barev v RAL provedení práškově nanášeným lakováním na mikroprofilovém panelu.