ALU - hliníková sekční vrata

ALU hliníková sekční vrata -  jsou vrata s navýšenými izolačními a těsnícími vlastnostmi.

Celoprosklené hliníkové panely s přerušeným tepelným mostem a vakuovaným prosklením zajišťují maximální tepelnou izolaci a odhlučnění v každých podmínkách.

Alu hliníková sekční vrata

Jsou vyvíjena a vyráběna pomocí nejmodernějších technik, poskytují  téměř průsvitné oddělení vnějšího od vnitřního prostředí. Ideální řešení je tam, kde jsou maximální požadavky na využití světla a průsvitnost. Co se týká zpracování, jsou maximálně robustní, dosatečně dimenzované a stylové. Pro stavbu hliníkových sekčních vrat se používají základní a zesilující profily z eloxovaného hliníku. Hliníková sekční vrata vždy sedí na míru.

Díky tomuto jsou hliníková sekční vrata vysoce kvalitní výrobek s dlouhou životností, jak z hlediska estetiského a tepelně-technického, tak i konstrukčního. Je možné je integrovat do nejmodernějších architektonických projektů a jsou v naprostém souladu s aktuálními technickými požadavky v oblasti bezpečnosti a užitnosti.  Hliníková sekční vrata je možné dodat s uzavřenou nebo průsvitnou sekcí u podlahy. Ovládání je buď manuální nebo elektrické.

 

Výrobní metody a metody opracování - High-tech, trvanlivá a efektivní řešení

Jako výrobce průmyslových vrat jsme již dlouhá léta aktivní v oblasti vývoje a výroby hliníkových sekčních vrat, která v oblasti designu a účelnosti určují trend. Hliníkové palety vrat a vodící kolejnice jsou vyráběny a montovány na míru v moderní výrobě, která je na základě objednávek řízená automaticky. Výroba pružin probíhá taktéž ve vlastní firmě. Další díly a komponenty jsou zhotoveny pomocí speciálních nástrojů (vlastní výroba) a u specializovaných dodavatelů. Systémy EDV koordinují průběh výroby tak, že mohou být vrata zabaleny na místě a uskladnění tak, že jsou ihned připraveny k odeslání. Alpha Deuren International BV patří k největším evropským výrobcům hliníkových sekčních vrat a sekčních vrat ISO.

 

Barevná paleta, pro jakýkoli architektonický požadavek vhodná barva

Standardně se hliníková sekční vrata dodávají technicky eloxovaná, v barvě přírodně stříbrné. Toto provedení profilů je snadno udržovatelné a odolné vůči korozi a tím také vysoce odolné vůči povětrnostním vlivům. Samozřejmě mohou být hliníková sekční vrata opticky uzpůsobena vašemu požadavku. Panely ISO v hliníkových sekčních vratech mohou být standadně provedeny v devíti barevných variantách RAL.

 

Odolnost vůči povětrnostním vlivům, použitelnost v každém klimatu

Hliníková sekční vrata se zhotovují z eloxovaných rámů, které jsou z trubkových profilů, tyto jsou staticky dimenzovány na velikost vrat. Díky tomu je konstrukce co se tvaru týká stabilní, je odolná vůči korozi a hliníková sekční vrata jsou dlohodobým řešením. Tvarové uspořádání a volba materiálu horní, dolní a boční izolace zamezují průniku vlhkosti a průvanu ve vratech.

 

Dokončení vrat a funkčnost vrat, kvalita a detail dělají rozdíl

Křídla hliníkových sekčních vrat se vyznačují velmi pečlivou a kvalitativně dlouhověkou konstrukcí. Profily vyrobené z eloxovaného hliníku jsou dostatečně dimenzovány a přesně do sebe zapadají. Použité utěsňovací profily odolné vůči UV záření jsou zhotoveny z gumy vynikající kvality. Promyšlené tvarování gumových těsnění zaručuje dostatečné utěsnění vlhkosti a větru při zavření otvoru vrat. Boční závěsy s nastavitelnou pojezdovou kladkou zaručují téměř bezhlučné a přesné vedení vrat. Při montáži různých komponentů se používá robustní, pozinkovaný upevňovací materiál. Při výběru materiálu pro tabule byla důležitým kritériem dlouhá životnost než nízká cena. Tabule se skládají ze dvou akrylových desek, které jsou od sebe odděleny 15mm mezerou. Akrylová deska je 2,5mm silná.